Hakkımızda

Meridian Hukuk Bürosu Hakkında

Ofisimiz 2002 yılında Av. Gülen Dokuzoğlu Can tarafından Ankara’da kurulmuş olup 2013 yılından itibaren İstanbul’da Meridian Hukuk Ofisi ünvanı ile çalışmalarına devam etmektedir. Ofisimiz çalışma alanlarımız bölümünde detaylı belirtildiği üzere ticari hayatı ve mal varlığını ilgilendiren hususlarda avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

AVUKAT GÜLEN DOKUZOĞLU CAN KİMDİR?
1979 yılı İstanbul doğumlu olan Avukat Gülen Dokuzoğlu Can; ilkokul eğitimini memleketi olan Isparta/Eğirdir Merkez Zafer İlköğretim Okulu’nda; lise eğitimini Isparta Anadolu Lisesi’nde; lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi Özel Hukuk Anabilim dalı yüksek lisans sınavını birincilikle kazanmış ve “Lisans Sözleşmeleri” üzerine tez çalışması yapmıştır. Evli ve bir çocuk annesidir.

Hukuk ofisimiz ticari hayatı ve mal varlığını ilgilendiren hususlarda avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Ofisimizde ticari hayatı ve mal varlığını ilgilendiren dava türleri yoğunluklu çalışma alanlarımızı oluşturmaktadır.

Hemen Ara
Yol Tarifi Al