Çalışma Alanlarımız

Gayrimenkul Hukuku

Muris muvazaası, yolsuz tescil gibi çeşitli nedenlere dayanan tapu iptali ve tescil davaları ile ortaklığın giderilmesi, kamulaştırma ve  Devamı İçin Tıklayınız...

İcra İflas Hukuku

Hukuk ofisimiz kurumsal şirketlere ait ticari dayanağı olan alacakların icra takibini yapmaktadır. Bu alanda halk arasında “mal  Devamı İçin Tıklayınız...

İş Hukuku

Ofisimizde işçi haklarını savunmak adına açmış olduğumuz toplu iş davaları ve iş kazalarından kaynaklı tazminat davaları yanı sıra  Devamı İçin Tıklayınız

Ceza Hukuku

Hukuk ofisimiz; mal varlığına karşı işlenen suçlara ilişkin davalar ile iş ve ticaret hukuku ile ilişkili olan işverenin ve/veyahut şirket  Devamı İçin Tıklayınız..

Vergi Hukuku

Ofisimiz kurucu avukatı Av. Gülen Dokuzoğlu Can mesleğe ilk atıldığı dönemden itibaren vergi davaları ile yoğun Devamı İçin Tıklayınız..

Miras Hukuku

Ofisimiz miras hukuku ve miras hukuku ile bağlantılı davalar üzerinde yoğun olarak çalışmakta olup Devamı İçin Tıklayınız..

Sözleşme Hukuku

Tarafların anlaşmaları halinde; anlaşmış oldukları hususları açık ve net şekilde yoruma açık olmayan, Devamı İçin Tıklayınız..

Ticaret Hukuku

Ofisimiz kurumsal şirketlere avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Ofisimizde temel prensip olarak Devamı İçin Tıklayınız..

Hemen Ara
Yol Tarifi Al